Poznáváme firmy ve středních Čechách

Krajská hospodářská komora Střední Čechy pro děti připravila soutěž „Poznáváme firmy ve středních Čechách“. Soutěží chce nabídnout během prázdnin ještě další aktivitu, než je návštěva kulturních památek. Jde o návštěvu firem ve Středočeském  kraji. 25 firem nabídlo své provozy k návštěvě a během prázdnin je možné si dohodnout návštěvu dětí se svými rodiči, popř. dospělým doprovodem a zároveň si zasoutěžit a vyhrát tak zajímavé ceny. Více zde.

Nalezená želva

Dnes 12.7.2017 byla na Černých horách nalezena želva – pravděpodobně vodní, viz foto. Případný majitel se může obrátit na náš úřad.

Odečty stavů vodoměrů 29.-30.6.2017

Ve dnech 29.-30.6.2017 budou probíhat v obci odečty stavů vodoměrů. Firma Voda CZ Service žádá o zpřístupnění vodoměrů. V jiném případě prosí o o provedení samoodečtů a o nahlášení jejich aktuálního stavu. Více zde.

Obecní úřad – dovolená a úřední hodiny během letních prázdnin

Obecní úřad:
Dovolená:
3.7.-7.7.2017 (úplně zavřeno)
24.7.-4.8.2017 (nebude k dispozici Czech POINT a pokladna)
Změna úředních hodin pana starosty a paní místostarostky během července a srpna:
k dispozici budou pouze v pondělí, ve středu či další dny jen po předchozí dohodě.
Czech POINT a pokladna budou otevřeny standardně v pondělí a ve středu (vyjma dovolené).

Astronomický kroužek Babice – Záhadný svět Titanu…

Astronomický kroužek Babice Vás zve na přednášku dr. Vladimíra Kopeckého Jr. „Záhadný svět Titanu… aneb pohled do pradávné minulosti Země?“ Ve středu 21. června 2017 od 19,00 hod v klubovně Babického draka. Pro občany důchodového věku je přednáška zdarma.