encodedScript:

Aktualizace středeční zprávy k čipování popelnic!

V pondělí 19.4. budou pracovníci FCC čipovat černé nádoby na komunální odpad. Prosíme věnujte pozornost následujícímu textu:

  1. Prosíme vás, kteří nemáte své nádoby přímo před domem a vozíte je blíž k hlavní silnici, označte je svým číslem domu. Svozová firma jinak nepozná, která nádoba komu patří a nemůže ji očipovat.
  2. Prosíme neuklízejte nádoby po výsypu dříve, než se ujistíte, že je máte očipované. Čipy neinstalují popeláři, ale jiní pracovníci, jde o časově náročný proces, může trvat celý den, možná i do úterý. Očipovanou nádobu poznáte dle těchto dvou znaků:
    • má na těle vylepený štítek s čárovým kódem a vaší adresou – nutno zkontrolovat, že patří skutečně vám. Absence štítku ještě neznamená, že nádoba nebyla očipována, může se stát, že štítek chybí, i přesto může být nádoba očipována.
    • DŮLEŽITÁ je přítomnost čipu v rukávu okolo horní hrany nádoby, viditelný je ze spodního pohledu, viz obrázek.

 

Nádoby na tříděný odpad jsou již rozváženy pracovníky obce, budou vám během následujících dní doručeny. Jsou již očipované a mají přiřazené štítky. Prosíme, zkontrolujte si u nádob štítek s čárovým kódem, musí na něm být adresa vaší nemovitosti. Pokud na něm máte jinou adresu, kontaktujte nás. 

Svozový kalendář najdete zde. Na homepage pak najdete banner pod hlavním menu, který vždy upozorňuje na nejbližší svozové datum všech druhů odpadu. 

 

 

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru