encodedScript:

23.5.2024 Zápas v divadelní improvizaci v divadle Open Gate

Srdečně vás zveme na zápas v divadelní improvizaci ve čtvrtek 23. května 2024 v 19:30 hodin v divadle Open Gate.

NĚČÍ JEHNĚČÍ X ČECHOVOVA FUŠKA

Zápas na divadelních prknech. Dva týmy improvizátorů a drsný rozhodčí. Vy určujete témata improvizací. Vy rozhodnete, kdo zvítězí.

Své historicky první klání proti ostříleným královéhradeckým Bizonům nováček improligy, skupina něčí jehněčí, vyhrála. Její další soupeř, tým Čechovovy fušky, je improvizačně zkušenější, ale v Babicích se uskuteční jeho zápasnická premiéra. Jak tohle může skončit? A jak to bude s hráčem, který je současně členem obou soupeřících skupin? Dokáže ustát stupňující se oboustranný tlak?! A jak s jeho schizofrenií naloží krutopřísný rozhodčí?!!

Přijďte se podívat. Vstupné dobrovolné. 

Odkaz na facebookovou událost: https://fb.me/e/1oY8WpLVQ

 

EXPEDIČNÍ KAMERA 2024 V OPEN GATE

V sobotu 23. 3. od 16:00 vás zveme do divadla školy Open Gate na promítání outdoorových filmů Expediční kamera. Těšit se můžete na 7 dokumentárních filmů o cestování, divoké přírodě a adrenalinu ve skalách i na vodě. Stále nevíte, co si pod Expediční kamerou představit? Mrkněte na TRAILER  

Největším lákadlem letošního ročníku je nový film LEZCI o Adamu Ondrovi a nesmírně taletovaném 15letém leczi Pepovi Šindelovi. Dále vám představíme expediční film JAVARI , film o kmeni žijícím na peruánsko-brazilských hranicích; snímek  s českým kajakářem Vavřincem Hradílkem EXPEDICE GANGA: VÁVROVA VÝZVA  či PIONIERI   o přechodu šesti hlavních hor Pale di San Martino během jediného dne.

Na místě bude možné zakoupit občerstvení domácí výroby (nakládaný hermelín, utopenci, kváskový chléb a sladké pečení).

Z kapacitních důvodů a pro umožnění vstupu do areálu je nutné, aby každá osoba starší 15 let vyplnila krátký DOTAZNÍK  do pátku 22. 3. 2024.

Více informací o promítání naleznete na webu festivalu EXPEDIČNÍ KAMERA .

Těšíme se na vás! 

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru