encodedScript:

Aktualizace – odpadové hospodářství

  1. Čipování nádob na komunální odpad (černé), u kterých je uhrazen poplatek na rok 2021, proběhne 19.4.2021 společně se svozem. Čipování bionádob proběhne 15.4.2021.
  2. Od 5.4.2021 začneme svážet odpad v novém režimu, tzn. černé nádoby 1×14 dní (1×28 dní) a nádoby na tříděný odpad 1x za 28 dní. Na webovou stránku je umístěn svozový kalendář, pracujeme ještě na aplikaci pro homepage. K poslednímu týdennímu svozu černých nádob dojde 5.4.2021, od tohoto data už pouze každý SUDÝ týden. Neočipované nádoby nebudou vyvezeny.
  3. Nádoby na tříděný odpad vám budou postupně doručovány pracovníky obce během dubna, budeme se snažit je rozvézt co nejrychleji to půjde. Do konce dubna zůstanou na sběrných stanovištích velké kontejnery na plast i papír.
  4. BIO odpad – svoz nádob od domu započne 1.4.2021 a bude probíhat každý lichý čtvrtek. Opět umožníme občanům a chatařům bezplatné umístění bio odpadu do obecního kontejneru, více informací najdete ZDE.
  5. Chatařské kontejnery – v oblasti Hujara bude nově kontejner umístěn u vstupu do lesa u lávky na konci ulice Na Hujaru a bude střežen fotopastí. V oblasti Černá hora budou nádoby umístěny stejně jako loni, na křižovatce ulic Černohorská a Osadní. Budou uzamčeny s přístupem pouze pro chataře (klíče k nim budou dodány do schránek).

DŮLEŽITÉ: Prosíme zkontrolujte si po očipování všech nádob, zda nalepený štítek s čárovým kódem na nádobě nese správné přiřazení k vaší nemovitosti a velikosti nádoby. Pokud by tomu tak nebylo, kontaktujte nás.

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru